Par mums

SIA "DELTA CONSTRUCTION" ir strauji augošs būvuzņēmējs.
Mūsu specializācija nulles cikla un monolīto dzelzbetona
karkasa kostrukciju izbūve, projektēšana, konstruktīvo risinājumu oprimizācija, rekonstrukcija, renovācija, restaurācija.

Mūsu specializācija

Monolīto dzelzbetona karkasa konstrukciju izbūve

SIA “Delta Construction” veic augstas kvalitātes betonēšanas darbus neatkarīgi no gadalaika. Profesionāls darbinieku sastāvs ar vairāku gadu pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs izpildīs pasūtījumus atbilstoši jaunākajām tehnoloģijām un pasūtītāja prasībām.

Būvniecības projektu izstrāde

Sadarbībā ar arhitektiem un projektētājiem veicam dažādu būvniecības projektu izstrādi, kā arī saskaņošanu ar pasūtītāju un kompetentajām valsts un pašvaldību institūcijām.

Rekonstrukcija, renovācija, restaurācija

Uzņēmumam ir pieredze dažādu pārbūves darbu veikšanā, tai skaitā ēkās, kam piešķirts valsts un vietējas nozīmes kultūrvēsturiska pieminekļa statuss. Visu rekonstrukcijas un restaurācijas darbu veikšanas laikā īpaša uzmanība tiek veltīta esošo konstrukciju kultūrvēsturiskās un funkcionālās nozīmes saglabāšanai.

Konstruktīvo risinājumu optimizācija

Pieredzējuši būvdarbu vadītāji un būvniecības speciālisti piedāvās efektīvus, ekonomiski pamatotus un ērtus risinājumus, kas palīdzēs uzlabot renovējamo vai jaunbūvējamo telpu funkcionalitāti, energoefektivitāti un vizuālo noformējumu.